Contact
Home
Scroll
Geen artikelen gevonden

Panattoni - XL Businesspark Twente

In opdracht van Panattoni Europe is Willy Naessens Nederland gestart met het nieuwe high-end distributiecentrum op XL Businesspark Twente te Almelo.

Eigenschappen

Locatie
Newton 6
7609 RL, Almelo
Opdrachtgever
Panattoni Europe
Oppervlakte
55.000 m²
Categorie
> 10.000 m²
Bouwjaar
2023
Fase
In realisatie
Type opdracht
Turn-key
Constructie
Hybride (beton + staal)
Sector
Logistiek

Meer informatie

In maart 2023 zijn wij van start gegaan met de realisatie van het ca. 55.000 m2 grote distributiecentrum voor Panattoni Europe. Panattoni is een familiebedrijf én wereldwijde speler op het gebied van toekomstbestendig logistiek vastgoed. 
 
Het distributiecentrum wat Willy Naessens Nederland realiseert bestaat uit ca. 55.000 m2 oppervlak, verdeeld over 3 verdiepingsvloeren. Welgenoemd een begane grond oppervlak van ca. 49.500 m2, eerste verdiepingsvloer van ca. 4.500 m2 en tweede verdieping van ca. 1.100 m2. In het ontwerp is rekening gehouden met 48 laaddocks, 4 overheaddeuren, 397 parkeerplaatsen, een vrije hoogte van 12,20 meter en zonnepanelen op het dak. Daarnaast wordt het warehouse met een “BREEAM Excellent” standaard opgeleverd. 

Nieuwsberichten

360°- weergave

360°- weergave Panattoni - XL Businesspark Twente © Panattoni Europe

Nieuwsbrief

Wil jij op de hoogte blijven van het nieuws rondom onze organisatie? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!